ארץ זוכרת יושביה - החדשה (0)us (0)
fr (0)
jp (0)
cn (0)
es (0)
pt (0)
br (0)
mx (0)
de (0)
kr (0)
it (0)
se (0)
ru (0)
nl (0)
gb (0)
Free
Download

ארץ זוכרת יושביה - החדשה

us fr jp cn es pt br mx de kr it se ru nl

By Joseph ZUR

לקראת יום הזיכרון תשע"ח (2018) יוסי צור, אביו של אסף ז"ל שנרצח ב-2003 בפיגוע באוטובוס קו 37 בחיפה, משיק אפליקציה חדשה, "ארץ זוכרת יושביה" אשר מציגה תיעוד של הנצחות ואנדרטאות חללי טרור בישראל כפרויקט הנצחה לזכרו של בנו אסף ז"ל ולהנצחתם של חללי טרור ופעולות האיבה.

האפליקציה מתעדת כ-700 אתרי הנצחה בכל רחבי הארץ ומידי חודש מתווספים אתרים חדשים אשר המשפחות בונות או אתרים קיימים שמתגלים. באמצעות מפה של ישראל או מפה המאתרת את מיקום המשתמש יכול המשתמש למצוא הנצחות הקרובות למיקום הנוכחי של המשתמש או לחפש הנצחה מסוימת ברשימת אתרי ההנצחה.
באמצעות האפליקציה יכול המשתמש להניח פרח וירטואלי על ההנצחה ולהשאיר הודעה לזכר החלל/ים באותה הנצחה.
עם תחילתו של האביב ויציאה לטיולים האפליקציה מקנה ערך מוסף בספקה מידע על הנצחות שקמו לזכר הנופלים ואשר המטיילים עוברים לצידן.
המפה גם מראה את ההיסטוריה של המאבק בטרור בארץ ישראל. גושי ההנצחות מעידים על איפה היו הפיגועים, אם בשנות החמישים מסביב לעוטף עזה עת חדירות הפידאיון היו יומיות או מעמק החולה בשנות השישים כאשר סוריה היוותה המקום מנו חדרו ופיגעו בישובי הספר ועד שנות האלפיים כאשר מרכזי הערים ספגו עשרות פיגועי התאבדות.
אפליקציה זו נוצרה כהמשך טבעי עם התקדמות הטכנולוגיה והמעבר לניידים, המשך לאתר האינטרנט "ארץ זוכרת יושביה" שהוקם לפני כ-12 שנה כפרויקט הנצחה לזכרו של אסף צור ז"ל. האתר דינאמי ומתעדכן תכופות באתרי הנצחה חדשים. כתובת האתר www.ezy.co.il , מידע נוסף על אתר האינטרנט ועל פרויקט תיעוד הנצחת חללי פעולות איבה נמצא באתר ובאפליקציה בקטגוריה "אודות" .

משפחות שכולות המעוניינות לעדכן את המאגר, להוסיף הערות, תיקונים או אתרי הנצחה שאינם מופיעים מוזמנות, ליצור קשר עם יוסי צור- מייסד הפרויקט, דרך האתר, האפליקציה או במייל Yossi@blondi.co.il.

Release Notes

11/02/2018 | Version : 1.0.3 | Size : 21.3 MB


Screenshots iPhone / iPod :

Screenshots iPhone / iPod Screenshots iPhone / iPod Screenshots iPhone / iPod Screenshots iPhone / iPod

Screenshots iPad :

Screenshots iPad Screenshots iPad Screenshots iPad Screenshots iPad

Category

Navigation , Education


Supported Devices : iPod Touch 6th Gen , iPod Touch 5th Gen , , iPhone SE , , , iPhone 7 Plus , iPhone 7 , iPhone 6s Plus , iPhone 6s , iPhone6 Plus , iPhone6 , iPhone 5S , iPhone 5 , iPhone 5C , iPhone 4S , iPad 3rd Gen , iPad 3rd Gen 4G , iPad Pro , iPad Pro Cel , iPad Pro 97 , iPad Pro 97 Cel , iPad Mini Retina , iPad Mini Retina Cel , iPad Mini , iPad Mini 4 , iPad Mini 4G , iPad Mini 4 Cel , iPad Mini 3 , iPad Mini 3 Cel , iPad 4th Gen , iPad 4th Gen 4G , iPad Air , iPad Air Cel , iPad Air 2 , iPad Air 2 Cel , iPad 7.4 , iPad 7.3 , iPad 7.2 , iPad 7.1 , iPad 6.12 , iPad 6.11 , iPad 2 Wifi , iPad 2 3G


To Discover

Lost Words
Lost Words

Price : Free

Bubble Blast Rescue 2
Bubble Blast Rescue 2

Price : Free

Fruit Party
Fruit Party

Price : Free

Insect Smasher
Insect Smasher

Price : Free

Bubble Blast Holiday
Bubble Blast Holiday

Price : FreeiPhone and iPad Apps

iPhone and iPad Games

Mac OS X Apps

Mac OS X Games

Back To Top

   Follow @FormidApps