Cash Per Day (0)us (0)
fr (0)
jp (0)
cn (0)
es (0)
pt (0)
br (0)
mx (0)
de (0)
kr (0)
it (0)
se (0)
ru (0)
nl (0)
gb (0)
us fr jp cn es pt br mx de kr it se ru nl

£0.99
Download

Cash Per Day

By Marcin Gibas
Supported Devices : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Release Notes

19/03/2017 | Version : 1.0 | Size : 13.0 MB

Description

"Cash Per Day" jest aplikacją dzięki której w prosty sposób można kontrolować swoje codzienne wydatki na przestrzeni miesiąca.
Jej jedynym zadaniem jest informowanie użytkownika o tym ile każdego dnia może wydać pieniędzy, które mu zostają po odjęciu kosztów jakie comiesięcznie ponosi.
Konfiguracja sprowadza się do podania kwoty jaką dysponujemy w danym miesiącu, oraz do wpisania kwot rachunków, zoobowiązań które musimy pokryć czy też nawet sumy jaką chcielibyśmy zaoszczędzić w miesiącu. Na podstawie tych danych program wylicza ilość gotówki która pozostała do dyspozycji, oraz informuje ile można wydać każdego dnia aby nie przekroczyć dostępnych środków. Warunkiem niezbędnym do poprawnego wyliczania, jest wprowadzanie każdej wydanej sumy w polu "Wydatki bieżące". Aktualizacja sugerowanej dziennej kwoty następuje od razu po wpisaniu wydatku, oraz automatycznie z początkiem nowego dnia. W zależności od tego czy w danym dniu wydało się więcej niż program proponował, czy też mniej, dostępna dzienna kwota na następne dni może zmaleć lub wzrosnąć.
Podczas pierwszego uruchomienia aplikacji, przyjmuje ona że dzień od którego ma rozpocząć wyliczanie dziennej kwoty, to jest pierwszy dzień danego miesiąca. W sytuacji kiedy chciałoby się aby wyliczanie nastąpiło od innego dnia miesiąca, wystarczy w dniu w którym chcemy rozpocząć wyliczanie dziennej kwoty, nacisnąć i przytrzymać pole z napisem "Wydatki bieżące". Po chwili pojawi się komunikat z pytaniem czy aby napewno chcemy wyzerować te wydatki. Naciśnięcie "OK" spowoduje że dotychczasowe wydatki bieżące zostaną skasowane, a okres rozliczeniowy rozpocznie się od dnia w którym to wyzerowanie nastąpiło. Tak więc jeśli wypłata nie jest pierwszego dnia miesiąca a np. 10, wystraczy dziesiątego wyzerować wydatki bieżące a program wyliczy ilość dostępnej gotówki do dziesiątego kolejnego miesiąca. Oczywiście zerowanie wydatków bieżących należy wykonaywać co miesiąc.

Screenshots iPhone / iPod :

Screenshots iPhone / iPod Screenshots iPhone / iPod Screenshots iPhone / iPod Screenshots iPhone / iPod

Category

Finance , ShoppingFrom this dev.

AVR Tool
AVR Tool

Price : Free
Platform : Mac OS
By Marcin Gibas

To Discover

4 in a row 2
4 in a row 2

Price : Free

Bubble Blast Holiday
Bubble Blast Holiday

Price : Free

Spider Solitaire ►
Spider Solitaire ►

Price : Free

Mouse !
Mouse !

Price : Free

Glozzle
Glozzle

Price : FreeiPhone and iPad Apps

iPhone and iPad Games

Mac OS X Apps

Mac OS X Games

Back To Top

   Follow @FormidApps