PeP (0)us (0)
fr (0)
es (0)
pt (0)
br (0)
de (0)
nl (0)
gb (0)
Free
Download

PeP

us fr es pt br de nl

By Paladyum Elektronik Para ve Odeme Hizmetleri Anonim Sirketip (PALADYUM ELEKTRONIK PARA VE ODEME HIZMETLERI ANONIM SIRKETI)

Pep, Paladyum Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş. nin tescilli markasıdır. Paladyum Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş., Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu'ndan (BDDK) 17/07/2017 tarihinde lisans almış yetkili bir Elektronik Para Kuruluşudur.

PeP müşterileri herhangi bir cep telefonu numarasına gönderdikleri Sms bildirimleri ile para isteyebilir ve ödeme alabilirler. Mesaj gönderilen kişiler PeP müşterisi ise uygulama içerisinden, PeP müşterisi değil ise Sms olarak gönderilen Ödeme Linki üzerinden para gönderimi ve ödeme alma işlemlerini gerçekleştirebilirler.

PeP uygulamasını kullanarak aracınızdan inmeden indirimli akaryakıt satın alabilirsiniz. Bunun için akaryakıt alımından önce kayıtlı plakanıza bakiye aktarımı yapmanız ve sizin için oluşturulan güvenlik kodunu istasyonda bulunan pompa görevlisine söylemeniz yeterli olacaktır.

PeP hesabınızı kullanarak anlaşmalı kurum ve fatura ödemelerinizİ gerçekleştirebilir, dilerseniz ödemelerinizi kaydedebilir ve bir sonraki fatura döneminde işlemlerinizi hızlı bir şekilde tekrarlayabilirsiniz.

Release Notes

10/05/2018 | Version : 1.0 | Size : 36.4 MB


Screenshots iPhone / iPod :

Screenshots iPhone / iPod Screenshots iPhone / iPod Screenshots iPhone / iPod Screenshots iPhone / iPod Screenshots iPhone / iPod Screenshots iPhone / iPod Screenshots iPhone / iPod

Category

Finance


Supported Devices : iPad 2 Wifi , iPad 2 3G , iPhone 4S , iPad 3rd Gen , iPad 3rd Gen 4G , iPhone 5 , iPod Touch 5th Gen , iPad 4th Gen , iPad 4th Gen 4G , iPad Mini , iPad Mini 4G , iPhone 5C , iPhone 5S , iPad Air , iPad Air Cel , iPad Mini Retina , iPad Mini Retina Cel , iPhone6 , iPhone6 Plus , iPad Air 2 , iPad Air 2 Cel , iPad Mini 3 , iPad Mini 3 Cel , iPod Touch 6th Gen , iPhone 6s , iPhone 6s Plus , iPad Mini 4 , iPad Mini 4 Cel , iPad Pro , iPad Pro Cel , iPad Pro 97 , iPad Pro 97 Cel , iPhone SE , iPhone 7 , iPhone 7 Plus , iPad 6.11 , iPad 6.12 , iPad 7.1 , iPad 7.2 , iPad 7.3 , iPad 7.4 , , ,


To Discover

Mahjong 2 Classroom
Mahjong 2 Classroom

Price : Free

Boats !
Boats !

Price : Free

Bubble Shooter Holiday
Bubble Shooter Holiday

Price : Free

Bowling 3D
Bowling 3D

Price : Free

Tangram Chronicles
Tangram Chronicles

Price : FreeiPhone and iPad Apps

iPhone and iPad Games

Mac OS X Apps

Mac OS X Games

Back To Top

   Follow @FormidApps