İHİB (0)


jp (0)
pt (0)
de (0)
it (0)
gb (0)
Free
Download

İstanbul Halı İhracatçıları Birliği’nin (İHİB) resmi mobil uygulamasıdır. Birliğimiz üyesi olmadan da ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bu uygulamayla, üyelerimize push bildirimiyle gönderdiğimiz duyuruları, konu başlıkları ve gönderim sıklığına göre kişiselleştirebilir, eğitimlerimizden haberdar olabilir, üyelerimize ulaşabilir, devlet destekleri ve İHİB eğitim ile ilgili bilgilere erişebilirsiniz. Etkinliklerimize özel oluşturacağımız gruplara dahil olmanız halinde gruba özel bildirimlerden faydalanabileceksiniz.

İHİB, halı sektörü ile ilgili hemen her türlü bilgiyi siz değerli üyelerimize ve üye olmayan fakat sektörle ilgili kişi ve kuruluşlara İHİB mobil uygulamamız aracılığıyla iletmektedir.

İHİB mobil uygulamasını herkes indirebilir ve kullanılabilir. Uygulama için bir üyelik şartı yoktur. Telefonunuza veya tabletinize İHİB uygulamasını kurar kurmaz, herhangi bir kayıt zorunluluğu olmadan anında kullanmaya başlayabilirsiniz.

Uygulamada bulabilecekleriniz:
Duyurular
Haberler
Etkinlikler
Özel Grup Üyelikleri ve Bildirimleri
İHİB hakkında:
İstanbul Halı İhracatçıları Birliği (İHİB) Türkiye’nin en önde gelen imalat sanayi kollarından biri olan halı sektörünün en önemli sektörel kuruluşlarından biridir.

İHİB’in temel hedefi Türkiye’nin halı ihracat kabiliyetini arttırmak ve sanayii dünya çapında tanıtmaktır. Diğer yandan, İHİB, sanayinin gerek ulusal gerekse uluslararası platformda ve hükümet nezdinde çıkarlarını koruma ve gözetmeyi de hedeflemektedir. Bu çerçevede, İHİB üyelerinin ticaret ile ilgili her çeşit faaliyetini destekler.


Free
DownloadRelease Notes

28/05/2019 | Version : 1.0 | Size : 105.1 MB


Screenshots iPhone / iPod :

Screenshots iPhone / iPod Screenshots iPhone / iPod Screenshots iPhone / iPod Screenshots iPhone / iPod Screenshots iPhone / iPod Screenshots iPhone / iPod Screenshots iPhone / iPod

Screenshots iPad :

Screenshots iPad Screenshots iPad Screenshots iPad

Category

Business , News


Supported Devices
iPhone4S, 5, 5C, 5S, 6, 6 Plus, 6s, 6s Plus, SE, 7, 7 Plus, 8, 8 Plus, X, XS, XS Max, XR
iPad2 Wifi, 2 3G, 3rd Gen, 3rd Gen 4G, 4th Gen, 4th Gen 4G, Mini, Mini 4G, Air, Air Cel, Mini Retina, Mini Retina Cel, Air 2, Air 2 Cel, Mini 3, Mini 3 Cel, Mini 4, Mini 4 Cel, Pro, Pro Cel, Pro 97, Pro 97 Cel, 6.11, 6.12, 7.1, 7.2, 7.3, 7.4, 7.5, 7.6, 8.1.2, 8.3.4, 8.5.6, 8.7.8
iPodTouch 5th Gen, Touch 6th Gen

To Discover

Fruity Connect
Fruity Connect

Price : Free

Sudoku 2
Sudoku 2

Price : Free

Magic Match 3
Magic Match 3

Price : Free